Bezpłatny Webinar: NPS to już za mało! Czy Emotional Experience zdominuje rynek CX?

Bezpłatny Webinar: NPS to już za mało! Czy Emotional Experience zdominuje rynek CX?

Share This Post

Dołącz do nas i dowiedz się, czym jest Doświadczenie Emocjonalne Klientów, jak wpływa na przychody Twojej firmy oraz jak możesz je mierzyć i zarządzać nim.

Data: Czwartek, 15 lutego

Godzina: 9:00 CET

Czas trwania: 45 minut

Zarezerwuj swoje bezpłatne miejsce tutaj >>

Nie można deprecjonować emocji i ich wpływu na biznes. Badanie przeprowadzone przez Harvard pokazuje, że 95% decyzji zakupowych ma podłoże emocjonalne. Z badań firmy Motista wynika, że klienci, którzy czują się emocjonalnie związani z marką, mają o 306% wyższą wartość biznesową, mierzoną wskaźnikiem LTV Life Time Value.

Właściwe zarządzanie doświadczeniami klientów (Customer Experience Management) to przewaga konkurencyjna dla firm, umożliwiająca długoterminowy sukces. Kluczowe jednak jest dokładne mierzenie tego, co wpływa na percepcję klienta, czyli m.in. emocje. To one są głównym czynnikiem wpływającym na lojalność lub odejście. Jednak zrozumienie, jak badać i mierzyć Doświadczenie Emocjonalne, pozostaje wyzwaniem dla firm.

Dlatego organizujemy ten webinar. Podczas spotkania pokażemy wpływ Doświadczenia Emocjonalnego na wzrost sprzedaży. Podzielimy się wskazówkami, jak Ty możesz mierzyć i sprawnie zarządzać Emotional Experience w swojej firmie oraz jak połączyć emocje z NPS. 

Webinar poprowadzi Justyna Jakubczyk, Strateżka i konsultantka CX oraz właścicielka CX House. Justyna dołączy do pioniera w dziedzinie Doświadczenia Emocjonalnego, Jaakko Männistö, CEO Feedbackly i twórcy nowego wskaźnika: Emotional Value Index (EVI®).

Zapraszamy do zadawania pytań lub dołączenia tylko w celu wysłuchania.

Na tym webinarze dowiesz się:

  • czym jest Doświadczenie Emocjonalne i jak wpływa na sprzedaż
  • jak możesz zbierać i analizować dane o Doświadczeniu Emocjonalnym
  • jakich KPI używać do analizy Doświadczenia Emocjonalnego
  • jak unikać powszechnych błędów w mierzeniu Doświadczenia Emocjonalnego
  • jak i dlaczego firma Stockman mierzy emocje swoich klientów za pomocą EVI®

Zarezerwuj swoje bezpłatne miejsce tutaj >>

O prowadzących:

JUSTYNA JAKUBCZYK
konsultantka ds. Doświadczeń Klientów i Transformacji Cyfrowej , Strateżka i Projektant Customer Experience, właścicielka CX House

Justyna jest założycielką CX House, polskiej firmy wspierającej Top Management w tworzeniu strategii utrzymania i lojalności klienta. Jest również tancerką rozwijającą się w nowej dziedzinie, jak neuronauka emocji i ruchu ciała. To skłoniło ją do nauczania pracowników, jak rozwijać empatię i rozumieć emocje oraz zachowania klientów. W trakcie 8 lat doświadczenia biznesowego Justyna wdrażała narzędzia i kulturę Customer Experience Management, wspierając duże firmy z branży finansowej, m.in. Credit Agricole, Axa Insurance, Europejski Fundusz Leasingowy.

JAAKKO MÄNNISTÖ
Nagradzany autorytet w branży CX, badacz, CEO i Założyciel Feedbackly

Jaakko to przedsiębiorca startupowy i międzynarodowo nagradzany profesjonalista CX. Jest założycielem i dyrektorem generalnym Feedbackly, współzałożycielem CX Academy i CX Forum oraz autorem książki o CX “Podróż”. Jest również jednym z twórców metodologii nowego wskaźnika Emotional Value Index (EVI®) oraz światowym pionierem w dziedzinie emocjonalnego doświadczenia.

Zarezerwuj swoje bezpłatne miejsce tutaj:

Subscribe to our blog newsletter

Get updates, free ebooks, templates, webinars, and learn from the best

Back to the blog main page

More To Explore

role of emotions in B2B

The Growing Role of Emotions in the B2B Landscape

Conventionally, B2B relations are viewed purely as rational interactions between business entities because partnerships are primarily formed considering performance-related data and cost-benefit analysis. For this

Ready to boost your Customer Experience?

We have helped 400+ businesses worldwide keep their customers happy. We can deliver your business results to smile about, too.

© 2022